انتخاب واحد پولی:
فارسی انگلیسی
سبد خرید: (0) مورد
خوش آمدید, کاربر گرامی
شاخه ها
پرداخت آنلاین
پرداخت از طریق کارت بانک های عضو شبکه شتاب
ارائه كنندگان
سبد خريد
 
0 مورد
مقایسه محصولات
محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است!
ورود به سيستم
آدرس پست الكترونيك:
كلمه عبور:

کلمه عبورتان را فراموش کرده اید؟
هنوز ثبت نام نکرده اید؟
تگ محصولات

تاریخچه گاوصندوق

خلاصه خبر:
همانطور که مسلم است،  جستجو برای  یافتن راهی درست و  امن  بسیارمشکل است. قرنهای  متمادی  و گذر زمان  یاد آور این نکته است که همواره انسانها در اندیشه محافظت از تمامی متعلقات گرانبها و ارزشمند خویش بوده اند. تحقیقات گسترده در این زمینه حاکی از آن است که به دلیل عدم وجود وسیله ای جهت حفظ آثارهنری و دست نوشته ها ، دسترسی به فرهنگ وتمدن اقوام و ملل گذشته سخت  و گاهی غیر ممکن بوده است .حفاظت از آثار ارزشمند هنری  و آنچه که  نشانگر  قدمت و تمدن  ملیت های گوناگون می باشد، دربرابر حوادث طبیعی، یک معزل بود. پیگیری یافتن راه حلی برای این معزل منجربه ظهور اولین صندوقچه های فلزی از جنس آهن در سال 1830 شد .
متن کامل خبر:
در سال 1835 دو مخترع انگلیسی به نام های چارلز چاب و ژرمی چاب درولورهمپتون انگلیس گاصندوق را اختراع کردند و شروع به تولید محصولاتی ایمن ومقاوم  کردند.

برادران چاب، از سال 1818 به  تولید قفل های متعدد اشتغال داشتند .

"قفل های چاب "   تا   سال 2000   تحت عنوان یک  شرکت مستقل کار  میکرد تا اینکه به" آسا آبلوی"  فروخته شد .

در دوم نوامبر سال 1886   مخترعی به نام  " هنری براون" ، اختراعی را به نام (صندوقچه ای برای ذخیره سازی و نگهداری اسناد ) به ثبت رساند . این جعبه بدلیل آنکه از فلز ساخته شده بود دربرابر آتش و ضربات احتمالی مقاوم بود .

این جعبه کاملا امن وحافظ  محتویات درونش  بود  با کمک یک قفل و کلید . همچنین قادر به سازماندهی و چیدمان  بوسیله ارائه  بخش های متفاوت  برای ساماندهی  اسناد مهم  بود.

 اگریک بازنگری به گذشته داشته باشید  متوجه خواهید شد که صندوقچه های محافظی  که توسط پیشینیان مورد استفاده قرار میگرفت چیزی جز جعبه باریک فلزی نبوده است .!!!!

استفاده از گاو صندوق برای امنیت خانواده شما بسیار مهم است   .

چرا پیشنهاد میدهیم که از گاو صندوق استفاده کنید ؟

دلایلی که پیشنهاد میدهیم تا از گاو صندوق استفاده کنید :

اغلب گاو صندوق ها طراحی شده اند تا محتویات درونشان  را که شامل : جواهرات ،سکه های طلا ،اسناد بانکی ومعتبر شامل( سند ملک، اوراق بهادار ،سفته ) مدارک شناسایی ، پاسپورت ، برگه های مالیاتی وعکس های خانوادگی  وهر آنچه که برای شما ارزشمنداست را ،  از گزند  دزد،  آتش، سیل  ،زلزله ، وسایر حوادث طبیعی  حفظ کنند .

یکی از مهم ترین دارایی های  زندگی آرامش است .

ذهنمان زمانی در آرامش خواهد بود که با اطمینان بدانید  جای تمامی متعلقات ارزشمند کاملا محافظت شده است .
آمار مربوط به این مطلب:
تعداد بازدید:1986
نظرات
در این رابطه هیچ نظری توسط کاربران نوشته نشده است
بازگشت
کپی‌رایت © 2018 صندوق ایمن ایران